Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Niewielkie zainteresowanie miejskimi działkami

Wystawiane przez ratusz działki budowlane nie cieszą się wielkim popytem. Dziś z 24 wystawionych na licytacje poszły tylko dwie. W obu przypadkach wystarczało, że kupujący tylko jeden - wymagany prawem - raz podbił cenę. To drugi nieudany przetarg. W sierpniu z 31 wystawianych udało się sprzedać 7 działek.

Większość wystawianych na sprzedaż przez miasto działek budowlanych znajduje się w obrębie ulic: Browarnej, Podleśnej i Piaski, a jedna była jeszcze – dziś została sprzedana - przy Rubinowej. Ustalone przez miasto ceny wywoławcze oscylują w granicach 200 zł za metr kwadratowy powierzchni i jest to chyba górna granica na którą mieszkańcy mogą sobie pozwolić. Zarówno podczas przetargu w sierpniu jak i dziś „bojów” o te działki nie było. Za działkę przy ul. Rubinowej o pow. 748m2 jej nabywca zapłacił 149 tys zł. Działka (510m2) na terenie po dawnej roszarni przy os. Maria poszła za 107 tys zł.
Jak zapowiada Łukasz Czech z ratusza, kolejny przetarg na pozostałe 22. nieruchomości zostanie ogłoszony prawdopodobnie na przełomie bieżącego i przyszłego roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę