Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W JESIENNEJ AKCJI - "ZBIERAMY ŻOŁĘDZIE"

 

Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi serdecznie zaprasza szkoły i placówki edukacyjne zlokalizowane na jego terenie do udziału w zbiórce żołędzi.

Nieuchronnie zbliża się zima. Jest to niewątpliwie najtrudniejsza pora roku dla wielu  zwierząt. Jesień jest okresem intensywnych przygotowań świata roślin i zwierząt do tej srogiej pory roku. Nie wszystkie zwierzęta radzą sobie w tym trudnym okresie, chcielibyśmy pomóc w przetrwaniu, szczególnie tym pod ochroną. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w zbiórce żołędzi, które są przysmakiem nie tylko dzików, ale ptaków i gryzoni leśnych. Z pewnością najedzone zwierzęta będą wdzięczne, za pomoc w zgromadzeniu zapasów.

Placówka, która uzbiera największą ilość żołędzi, otrzyma nagrodę, dodatkowo przewidywane są również wyróżnienia dla aktywnych klas w zbieraniu jesiennych owoców dębu.

Kartę zgłoszenia udziału w akcji należy nadesłać do 9 listopada 2011 r.

Zapraszamy do udziału !

 

Dodatkowe informacje pod numerem 86 219 21 75

 

 

ŁPKDN
pon, 07 listopada 2011 12:45
Data ostatniej edycji: cz, 24 listopada 2011 13:37:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę