Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Słodkie przekąski znikną ze szkół?

Czy to koniec sprzedaży w szkołach lizaków i cukierków ze sztucznymi barwnikami? Podlaski kurator oświaty zalecił dyrektorom, by zniknęły z półek sklepików. Składniki kolorowych słodyczy źle wpływają na zachowanie uczniów. Dzieci po ich zjedzeniu są nadpobudliwe i nie umieją się skupić na lekcjach.

Nauczyciele nieoficjalnie przyznają, że to walka z wiatrakami - bo wielu rodziców pozwala swoim dzieciom na jedzenie sztucznych słodyczy.

To, jakie słodycze sprzedawane są w sklepikach, kontroluje też podlaski Sanepid. W niektórych szkołach w regionie za przynoszenie chipsów i słodyczy do szkoły grozi obniżenie oceny z zachowania.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę