Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Pasowanie pięciolatków

Po sześciolatkach przyszedł czas na pasowanie pięciolatków. W tej grupie dzieci także przekroczyły najtrudniejszą barierę jaką jest adaptacja w przedszkolu.

Dnia 27 października 2011r w odświetnych strojach, w obecnosci rodziców, dzieci z grupy III zaprezentowały część artystyczną, przygotowaną pod okiem pani Basi Dużyńskiej i pani Basi Tyszka. Następnie złożyły przysięgę i zostały pasowane przez dyrektora naszego przedszkola panią Jadwigę Juchniewicz. Jesteśmy pewni, iż od tej chwili każde dziecko w grupie pięciolatków bezpiecznie i z uśmiechem będzie odkrywać każdego dnia świat tajemnic.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 06 listopada 2011 14:53
Data ostatniej edycji: nie, 06 listopada 2011 20:41:04

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę