Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Skradł w Łomży, ścigali go w Augustowie.

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

O pechu może mówić właściciel hondy CRV, którą w piątek skradziono w Łomży. Co prawda jeszcze w piątek policjanci ją odnaleźli, ale podczas pościgu za złodziejem samochód został rozbity. Za kierownicą skradzionej hondy siedział wówczas 22-letni Łotysz.

Jak relacjonuje policji  w piątek po godzinie 21.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie przekazał policjantom patrolującym ulice miasta komunikat dotyczący kradzieży hondy CRV na terenie Łomży. Godzinę później augustowscy funkcjonariusze podczas patrolowania ulicy Chreptowicza minęli się z samochodem odpowiadającym opisowi podanemu wcześniej w komunikacie. Funkcjonariusze zawrócili i postanowili zatrzymać auto do kontroli. Na ulicy 29-go Listopada kierowca zorientował się, że policjanci będą podejmowali próbę zatrzymania go i zaczął uciekać. Mundurowi natychmiast ruszyli za nim. Mimo włączonych sygnałów dźwiękowych i świetlnych kierujący kontynuował jazdę. Po dojechaniu do skrzyżowania z ulicą 3-go Maja mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i z dużą siłą uderzył w stojące na chodniku betonowe donice, które w wyniku uderzenia zostały porozrzucane w odległości kilkunastu metrów. Samochód został rozbity. Policjanci podbiegli do auta i wyciągnęli zza kierownicy 22–letniego obywatela Łotwy. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna jechał hondą CRV skradzioną wcześniej w Łomży. Łotysz trafił do policyjnej izby zatrzymań. Okoliczności kradzieży samochodu szczegółowo wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę