Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

„Solidarność” też nie pomoże. Kobiety z browaru zostaną zwolnione

- Wyraźnie powiedziałem, że te zwolnienia przeprowadzimy – stwierdził Ryszard Czopik, prezes spółki Łomża Browary Regionalne w Warszawie, po dzisiejszym spotkaniu z przedstawicielami łomżyńskich związków zawodowych w warszawskiej siedzibie spółki. - Czekamy na reakcję związków zawodowych - dodał.

Przypomnijmy sprawa dotyczy planów zwolnienia z pracy 16 kobiet, które pracują tu od wielu lat – niektóre nawet od ponad 30. W spotkaniu z prezesem Czopikiem mieli uczestniczyć m.in. szef zakładowej Solidarności Mirosław Muszyński i Andrzej Modzelewski z zakładowej OPZZ Konfederacja Pracy. Po godzinnym spotkaniu, jak relacjonował nam prezes Ryszard Czopik, jego zdaniem niewiele się zmieniło w sprawie podstawowej: nie uda się obronić 16 kobiet przed zwolnieniem. Taki zamiar zapowiedział związkowcom sam prezes Ryszard Czopik w piśmie z 13. października br.
- Na apel prezydenta Łomży, zastanawialiśmy się tydzień temu, czy nie ma możliwości złagodzenia skutków zwolnień – dodał prezes Czopik. - Być może, są...
Jakie...? Pytany o ewentualne formy „złagodzenia skutków zwolnień”, prezes odparł: - Nie chcę tego rozstrzygać na forum portalu 4lomza.pl, póki nie uzgodnimy tego wewnętrznie. Teraz z paniami będą rozmawiały związki zawodowe, a my czekamy na reakcję z drugiej strony.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę