Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Milion odwiedzin 4lomza.pl

Główne zdjęcie
źródło: Google Analytics

Ponad ćwierć miliona unikalnych użytkowników, ponad milion odwiedzin i ponad pięć milionów odsłon – to dane dotyczące ruchu w ciągu ostatniego miesiąca na serwisie 4lomza.pl. Średnio jedna wizyta trwała ponad 5 minut i 41 sekund, a w jej trakcie użytkownik wyświetlił sobie pięć naszych podstron.

Niemal równe 80% ruchu na „czwórce” generują stali czytelnicy czyli użytkownicy powracający. Codziennie z serwisem łączy się około 20 tysięcy różnych komputerów, mamy też ponad 30 tysięcy odwiedzin i ok. 150 tysięcy odsłon.
Rekordowy był czwartek 20 października. Wówczas informowaliśmy o śmierci byłego wiceprezydenta Łomży. Wówczas z 4lomza.pl połączyło się 30 526 unikalnych użytkowników, którzy wykonali 53 309 odwiedzin, a strony serwisu były odsłaniane w sumie 290 702 razy.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę