Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Boks wraca do Łomży

W najbliższą niedzielę, 6 listopada, w hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży odbędą się II otwarte Mistrzostwa miasta w boksie. Organizatorzy zawodów, oprócz walk mistrzowskich, przewidzieli dla wszystkich kibiców boksu wiele innych atrakcji.

W ubiegłym roku Bokserski Klub Sportowy „Tiger” zorganizował po dłuższej przerwie pierwsze takie zawody. Wtedy do Łomży przyjechało 44 zawodników z 7 klubów, rywalizujących w kategoriach młodzik, kadet i junior. Tegoroczna impreza, w której wystąpią zawodnicy z OSiR-u Suwałki, Cristal Białystok, Hetmana Białystok, Boxingu Sokółka, Mazura Ełk i UOLKA Ostrów Mazowiecka, będzie miał trochę inny charakter - Wspólnie z trenerami klubów, które do nas przyjadą planujemy 14-15 walk wśród młodzików i kadetów - tłumaczy Zbigniew Maleszewski, prezes i trener Tigera. - To jednak nie koniec. Oprócz tego zawalczy u nas Patrycja Woroniwicz, Mistrzyni Europy i zdobywczyni 5. miejsca na Mistrzostwach Świata. Tą walką chcemy zachęcić dziewczyny w naszym mieście do uprawiania boksu – dodaje szkoleniowiec.
Przysłowiową "wisienką na torcie" ma być pierwsza w historii Łomży walka zawodowa. W 6-rundowym pojedynku zmierzą się w niej Robert Świerzbiński i Białorusin Makar Dzianis. Ale to jeszcze nie wszystko. Swój udział zapowiedziały również tak znane w świecie bokserskim osoby jak Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Dariusz Snarski, Jerzy Kulej czy Zbigniew Łakomiec - W niedzielne popołudnie będzie można przyjść do hali im. Olimpijczyków Polskich, obejrzeć w akcji młodych bokserów i zawodowców, ale także wziąć autograf czy zrobić sobie zdjęcie z prawdziwymi gwiazdami tego sportu - zachęca Maleszewski.

Początek zawodów przewidziany jest na godz. 14.00. Najpierw odbędą się walki mistrzowskie, a na sam koniec odbędzie się pojedynek zawodowy. Wstęp na całą imprezę jest wolny.

is

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę