Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek pod Stawiskami

Główne zdjęcie
fot. nadesłane

Jedna osoba zginęła, a druga została ranna w wypadku jaki w piątkowy wieczór wydarzył się na drodze krajowej nr 61 na odcinku pomiędzy Łomżą a Stawiskami. W okolicach skrzyżowania z drogą na Budy Stawiskie zderzyły się tir, bus i osobówka. Droga przez blisko cztery godziny była całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy.

fot. nadesłane
fot. nadesłane

Do wypadku doszło ok. 17.40. Jego okoliczności ustalają policjanci. Zmarły to około 60-letni kierowca samochodu osobowego. Ranna to jego pasażerska, która z poważnymi obrażeniami została  przetransportowana do łomżyńskiego szpitala.

Według ustaleń policji 37-letni obywatel Litwy, jadąc ciężarowym renault, najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim volkswagena. Jego 60-letni kierujący chciał skręcić w lewo, wtedy jadący za nim samochód ciężarowy uderzył w prawy narożnik golfa przesuwając go na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżającego busa.

cz
pt, 28 października 2011 21:59
Data ostatniej edycji: nie, 30 października 2011 22:16:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę