Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Zlecał zabicie „Generała”

Na osiem lat więzienia skazał Sąd Okręgowy w Łomży Roberta S., ps. „Szudraś” oskarżonego przez prokuraturę o podżeganie do zabójstwa Sławomira W., ps. „Generał”. Orzeczenie nie jest prawomocne, a skazanemu przysługuje apelacja. Jak podaje Gazeta Współczesna pogrążył go świadek - skruszony przestępca, który miał być wykonawcą morderstwa.

Śledztwo w tej sprawie było prowadzone przez Prokuraturę Apelacyjną w Gdańsku i dotyczyło wydarzeń sprzed trzynastu lat – przypomina gazeta. Wczoraj łomżyński sąd uznał dowody zebrane przez oskarżyciela za wystarczające do skazania „Szudrasia”. Osiem lat więzienia to minimalny wymiar kary, jaki można wymierzyć za to przestępstwo – zauważa Współczesna.

210618123923.png
cz
pt, 28 października 2011 13:46
Data ostatniej edycji: so, 29 października 2011 11:06:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę