Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Napad w pobliżu cmentarza

Główne zdjęcie
Łącznik przy ul. Kopernika

Napastnik podbiegł do kobiety uderzył w twarz, wyrwał torebkę i uciekł - policjanci potwierdzają informacje przekazywane na forum 4lomza.pl, że wczoraj wieczorem doszło do napadu na kobietę, która przechodziła łącznikiem pomiędzy ulicami Sikorskiego i Kopernika znajdującym się w pobliżu siedziby MPEC.

- Napadnięta to kobieta w wieku 50 lat. Sprawca najpierw ją uderzył, a później zabrał torebkę – mówi Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży.
Straty materialne nie są duże – poszkodowana oszacowała je na około 200 zł. Policja szuka napastnika - to młody mężczyzna, i świadków napadu, którzy mogliby przyczynić się do jego ujęcia.

200829104429.jpg
cz
pt, 28 października 2011 08:59
Data ostatniej edycji: pt, 28 października 2011 10:17:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę