Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 13.09.2011-konkurs AMBASADOR BIZNESU

 

W imieniu Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do udziału w

VIII edycji rankingu Kuriera Porannego
"
Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw"
oraz
XIII edycji Konkursu Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego
"
Ambasador Biznesu - Podlasie 2011".

Ranking Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw Kuriera Porannego to od lat jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych województwa podlaskiego. Ranking ma na celu wyróżnienie najważniejszych i największych firm województwa podlaskiego.

Ranking obejmuje wszystkie firmy działające na terenie województwa podlaskiego - niezależnie od liczby zatrudnionych, czy formy własności - jest bezpłatny, nieobowiązkowy i powstanie na podstawie informacji pozyskanych z Info Veriti - największego dostawcy informacji gospodarczej w Polsce oraz ankiet wypełnionych przez przedstawicieli przedsiębiorstw. Dane finansowe z ankiet i z KRS, dotyczące wyników firm z 2010 roku, posłużą ekspertom z Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku do opracowania wyników rankingu.

Oprócz wyróżnień firm o największych przychodach i największym zatrudnieniu, wyróżnimy przedsiębiorstwa, które cechują się największą efektywnością prowadzenia działalności gospodarczej, mają największą zdolność do generowania dochodów i zysków, czy też najlepiej gospodarują swoim potencjałem. Firmy, które będą obecne na wszystkich listach rankingowych, mają szansę na tytuł „Najlepsza firma 2010 roku".

Konkurs Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego w Białymstoku - Ambasador Biznesu - Podlasie 2010 jest najstarszym tego typu konkursem w naszym regionie. Obejmuje on najbardziej dynamiczne małe i średnie firmy województwa podlaskiego i powstaje na podstawie danych finansowych firm z 2010 roku oraz audytów w wybranych przedsiębiorstwach.

Ostateczne wyniki rankingu Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw zatwierdzi kapituła składająca się z przedstawicieli podlaskich władz samorządowych, gospodarki, stowarzyszeń biznesowych oraz ekspertów i naukowców z dziedziny ekonomii. Kapituła dokona również wyboru laureatów konkursu Ambasador Biznesu - Podlasie 2010. Wyróżnienia dla najlepszych firm województwa podlaskiego zostaną wręczone na uroczystej Gali połączonej z balem, która odbędzie się w piątek, 7 października 2011r. w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku.

Wcześniej spotkamy się z wieloma znakomitościami świata finansów i biznesu, w tym m.in. z Jackiem Santorskim, czołowym polskim psychologiem biznesu, który da nam wskazówki na dobre i złe czasy.

Aby wziąć udział w rankingu „Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw 2010” oraz konkursie "Ambasador Biznesu - Podlasie 2011", prosimy o dokładne wypełnienie ankiety (272kB) i przesłanie jej poprzez:

Ewentualne pytania prosimy kierować do:

Nieprzekraczalny termin wypełnienia i wysłania ankiety mija 16 września 2011 roku.

Zastrzegamy, że zgłaszający ponosi odpowiedzialność za przekazane informacje.

Regulamin Konkursu "Ambasador Biznesu - Podlasie 2011" (177kB)

 

Partner główny Gali:

PKO BANK POLSKI

 

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Edyta Gawrych
wt, 13 września 2011 11:34
Data ostatniej edycji: śr, 26 października 2011 11:38:16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę