Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 26.10.2011-targi pracy w Rydze

 

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży informuje, że w dniach 11-12 listopada 2011 r. w Rydze na Łotwie odbędą się Targi Pracy „Job and Career Advice 2011”. Celem Targów Pracy jest przekazanie informacji na temat aktualnej sytuacji na europejskich rynkach pracy, warunków życia i pracy, możliwości podjęcia pracy i nauki oraz zakładania działalności gospodarczej w wybranych krajach EOG. Do udziału w Targach Pracy zostali zaproszeni doradcy EURES i Pracodawcy z Estonii, Danii, Niemiec, Finlandii, Litwy, Norwegii, Polski, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Holandii.

W w/w targach weźmie udział doradca EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku. Rolą doradcy będzie przekazywanie informacji o możliwościach zatrudnienia, warunkach życia i pracy w Polsce, prezentacja procedur zakładania własnej działalności gospodarczej oraz rozpowszechnianie ofert polskich pracodawców, zainteresowanych zatrudnieniem pracowników zagranicy.

W związku z powyższym, pracodawcy zainteresowani promocją swoich ofert pracy podczas Targów Pracy „Job and Career Advice 2011” w Rydze proszeni są przesłanie informacji o ewentualnych wakatach drogą elektroniczną na adres e-mail: eures@pup.lomza.pl do 8 listopada br.

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę