Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Sejmik w obronie małych prokuratur

Obradujący na sesji radni Sejmiku Województwa Podlaskiego przyjęli stanowisko w którym sprzeciwiają się planowanej likwidacji prokuratur z terenu województwa podlaskiego. Na przygotowanej przez Prokuraturę Generalną liście małych prokuratur, które mogą zostać zamknięte jest aż 9. z województwa podlaskiego w tym także prokuratury w Kolnie, Grajewie, Wysokiem Mazowieckiem i Zambrowie.

Jak mówi radny Marek Olbryś (PiS) sejmik jest zaniepokojony planami Prokuratora Generalnego. W ocenie radnych województwa taka likwidacja będzie oznaczała przede wszystkim ograniczenie dostępność obywatela do prokuratur.
- Boimy się, że zaczyna się likwidację od prokuratur, a później będą sądy, a w dalszej kolejności także powiaty – mówi Marek Olbryś.

zobacz: Brońcie Prokuratur... Bronicie mieszkańców regionu!

cz
wt, 25 października 2011 08:51
Data ostatniej edycji: wt, 25 października 2011 08:56:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę