Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Kolejny z morderców trafił do aresztu

Główne zdjęcie
Doprowadzenie do prokuratury ostatniego z zatrzymanych

Grzegorz B., 22-letni mieszkaniec Łomży – to piąty podejrzany w sprawie zabójstwa byłego wiceprezydenta Łomży Krzysztofa Choińskiego. Mężczyzna w niedzielę został zatrzymany w Słubicach na granicy polsko-niemieckiej. Wczoraj wieczorem został przewieziony do łomżyńskiej prokuratury gdzie, tak jak czterech wcześniej zatrzymanych mężczyzn, usłyszał zarzuty zabójstwa w połączeniu z rozbojem. Jak podaje prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy prowadzącej śledztwo Prokuratury Okręgowej w Łomży dziś sąd przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowanie wobec Grzegorza B. trzymiesięcznego aresztu tymczasowego. Grzegorz B. w odróżnieniu od poprzedników nie był wcześniej karany, a chwili popełnienia zbrodni miał być trzeźwy i to on kierował samochodem, którym wywieziono z miasta skatowanego wiceprezydenta.

Przypomnijmy w sobotę Sąd Rejonowy w Łomży przychylił się do wniosków prokuratora i osadził w areszcie tymczasowym  na trzy miesiące czterech innych mężczyzny podejrzanych o popełnienie tej zbrodni. To mieszkańcy Łomży: 23-letni Marcin S., 24-letni Sławomir C., 28-letni Grzegorz O. i 43-letni Andrzej K. Im wszystkim, jak i Grzegorzowi B., za popełnione przestępstwo grozi kara do 25 lat więzienia, lub nawet dożywocie.
Były wiceprezydent Łomży Krzysztof Choiński w nocy z wtorku na środę został brutalnie pobity na melinie przy ul. Kwadratowej – zaledwie ok.150 merów od własnego domu – a następnie wywieziony na łąki w okolicach Rybna gdzie porzucony bez pomocy zmarł.

210204100642.gif
cz
wt, 25 października 2011 08:26
Data ostatniej edycji: wt, 25 października 2011 13:21:18

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę