Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Zginął na przejściu

42-letni pieszy zginął na miejscu gdy uderzyła w niego ciężarówka. Do tragicznego wypadku doszło nocą z soboty na niedzielę w Zambrowie. Mężczyzna według wstępnych ustaleń policji idąc przejściem dla pieszych na ul. Pl. Sikorskiego, będącej ciągiem drogi krajowej nr 8, wszedł wprost pod koła tira.

Około godziny 2:20 w nocy mieszkaniec Zambrowa  w trakcie przechodzenia przez jezdnię najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i na przejściu dla pieszych wszedł wprost przed jadącego w kierunku Białegostoku ciężarowego daf-a.  Potrącony przez tira mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zginął na miejscu. Okoliczności tej tragedii szczegółowo wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę