Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Kolejny raz w wodzie pod Kolnem były bakterie coli

Woda dostarczana do mieszkańców trzech wsi w gminie Kolno i jednej w gminie Mały Płock może być używana do spożycia i przygotowywania żywności i innych celów po przegotowaniu – zaleca Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku. W wodzie z wodociągu Janowo ponownie wykryto obecność bakterii grupy coli.

Zarządca wodociągu już przeprowadził dezynfekcję wody i urządzeń wodociągowych oraz ich płukanie. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kolnie na podstawie przekazanych wyników badań w drodze decyzji administracyjnej stwierdza warunkową przydatność wody do spożycia, a  Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku zaleca  stosowanie wody z wodociągu Janowo przeznaczonej do spożycia i przygotowywania żywności i innych celów po przegotowaniu.

Wodociąg w Janowie zaopatruje w wodę 682 mieszkańców wsi: Janowo, Łosewo, Niksowizna i  kolonia wsi  Kąty.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę