Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zamordowano byłego wiceprezydenta Łomży

Główne zdjęcie
Krzysztof Choiński

Prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży potwierdza, że znalezione wczoraj po południu nad brzegiem Narwi w Rybnie zwłoki mężczyzny to ciało byłego wiceprezydenta Łomży Krzysztofa Choińskiego. - Ciało było zmasakrowane – mówi prokurator Kudyba. Dokładne przyczyny śmierci ma określić sekcja zwłok, która ma zostać przeprowadzona jeszcze dziś. Kto i dlaczego zabił byłego wiceprezydenta Łomży ustalają śledczy. Prowadzenie sprawy od Prokuratury Rejonowej ma dziś przejąć Prokuratura Okręgowa w Łomży.

Przypomnijmy były wiceprezydent nie wrócił do domu na noc z wtorku na środę. Wczoraj rano nie pojawił się w pracy. Zaniepokojona rodzina zawiadomiła policję. Według relacji policji zmasakrowane ciało mężczyzny na łąkach przy Narwi w okolicach wsi Rybno około godz. 13. znalazło dwóch wędkarzy. Sama policja o makabrycznym odkryciu została poinformowana ok. 16.00
Wczoraj wieczorem Andrzej Baranowski, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku potwierdzał nam, że po południu w miejscowości Rybno odnalezione zostały zwłoki najprawdopodobniej 53-letniego mieszkańca Łomży.
- Liczne obrażenia ciała wskazujące na udział w tym zdarzeniu osób trzecich – mówi Baranowski.
Krzysztof Choiński to były wiceprezydent Łomży (2002-2010). Teraz pracował jako zastępca dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 2 w Łomży.

210407125521.jpg
cz
cz, 20 października 2011 09:18
Data ostatniej edycji: cz, 20 października 2011 09:24:19

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę