Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tragiczna śmierć byłego wiceprezydenta Łomży

Nie wrócił na noc do domu, rano nie pojawił się w pracy. Ciało znaleziono nad Narwią. Według ciągle nieoficjalnych informacji to zwłoki byłego zastępcy prezydenta Łomży ds. oświaty Krzysztofa Ch. Andrzej Baranowski, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku potwierdza, że dzisiaj po południu w miejscowości Rybno odnalezione zostały zwłoki najprawdopodobniej 53-letniego mieszkańca Łomży. - Liczne obrażenia ciała wskazujące na udział w tym zdarzeniu osób trzecich – mówi Baranowski.

Według relacji policji zmasakrowane ciało mężczyzny na łąkach przy Narwi w okolicach wsi Rybno około godz. 13. znalazło dwóch wędkarzy.
- Okoliczności śmierci mężczyzny ustalają policjanci, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łomży – mówi Andrzej Baranowski, dodając, że ostateczne przyczyny śmierci ustali sekcja zwłok. 

Według nieoficjalnych informacji znalezione nad rzeka ciało to Krzysztof Ch., były wiceprezydent Łomży (2002-2010). Teraz pracował jako zastępca dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 2 w Łomży.

Tragiczna seria
To już szóste morderstwo w Łomży w ciągu sześciu miesięcy. Czarna seria trwa nieprzerwanie od maja. Wówczas w jednym z mieszkań w Łomży 16-letni Jakub S. pobił 40-letniego mężczyznę, który trafił do szpitala i tam, pomimo udzielonej mu pomocy, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W czerwcu, w pustostanie w pobliżu skrzyżowania Piłsudskiego i Legionów, 46-letnia kobieta – Anna B. dźgnęła nożem prosto w serce 51-letniego Jana R. W lipcu w opuszczonym domu przy Alei Legionów, 31-letniego Marka C. brutalnie pięściami i cegłami po m.in. głowie pobili 54-letni Zdzisław M i 58-latek Marian J. Na początku sierpnia w mieszkaniu przy ulicy Krzywe Koło także śmiertelnie został pobity 53 letni Andrzej W. Sprawcami w tym wypadku byli 48-letni Jan M. i 23 letni Aneta Ż. Ostatnia zbrodnia miała miejsce we wrześniu. w jednym z pustostanów przy ul. Sikorskiego znaleziono zwłoki 47 letniego mężczyzna. O dokonanie tej zbrodni prokuratura posądziła 29-letniego Krzysztofa B.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę