Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Czerniawski zmienił Radę Nadzorczą MPEC

W piątek pisaliśmy o zmianach w Radzie nadzorczej MPWiK, dziś przyszło oficjalne potwierdzenie tego z ratusza. Okazuje się, że prezydent Czerniawski dokonał tez już zmian w Radzie Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Z jej składu odwołał dwóch członków, ale na razie powołał jednego.

Z Rady Nadzorczej MPEC prezydent też odwołał  Przemysława Chrzanowskiego i Andrzeja Borkowskiego, a powołał  Jarosław Poniatowicza.
- Decyzja w sprawie drugiego wolnego miejsca nie została jeszcze podjęta – podaje Łukasz Czech z ratusza.

Rada Nadzorcza MPEC (tak jak i MPWiK) składa się z sześciu członków. Dwóch z nich powołują i odwołują pracownicy spółki, a pozostałych czterech członków „Zgromadzenie Wspólników”, którego funkcje pełni Prezydent Łomży. Zgodnie ze statutem spółki Zgromadzenie Wspólników odwołuje również członków Rady przez siebie powołanych.
Do kompetencji Rady Nadzorczej należy m.in. sprawowanie stałej kontroli nad działalnością Spółki, ale także „powoływanie i odwoływanie członków Zarządu” i „zawieszanie w czynnościach z ważnych powodów członka zarządu lub całego Zarządu”.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę