Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Wpadł w Piątnicy

Zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej kierowca opla vectry był pijany, ale także jak się okazało nie miał prawa jazdy i był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań skąd zostanie przetransportowany do Zakładu Karnego.

Jak podaje policja wczoraj tuż przed godziną 22.00 w Piątnicy do rutynowej kontroli drogowej zatrzymano opla vectrę. Jego kierowcą był 42-letni mieszkaniec Ostrołęki. Okazało się, że jest kompletnie pijany -  miał prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że jazda po pijanemu nie jest jego największym występkiem.. Mężczyzna nie miał prawa jazdy, które zostało mu zatrzymane prawie dwa lata temu w Nowym Dworze Mazowieckim za jazdę pod wpływem alkoholu, oraz że jest też poszukiwany listem gończym za niepłacenie alimentów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę