Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie pieszego w Łomży

28-letni kierujący renault potracił na przejściu dla pieszych 80-latka. Mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Do wypadku doszło wczoraj przed godzina 9.00 na przejściu dla pieszych na ulicy Mickiewicza.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że 28-letni kierowca renault trafic jechał ulicą Mickiewicza od strony Al.Legionów. Kierujący najprawdopodobniej nie zauważył przechodzącego przez przejście 80-letniego mieszkańca Łomży potrącając go. Mężczyzna z urazem głowy i obrażeniami wewnętrznymi trafił do szpitala, gdzie mimo wysiłku lekarzy zmarł. Kierujący był trzeźwy. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku wyjaśniają policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę