Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pieniądze z ONW płyną na konta rolników

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła realizację dopłat ONW za 2011 r. Jest to pomoc przeznaczona dla rolników, których gospodarstwa położone są na obszarach górskich i innych obszarach o niekorzystnych warunkach gospodarowania. Tylko w województwie podlaskim z tego tytuł do ponad 70 tysięcy rolników trafi blisko 115 mln zł.

Wypłatę pieniędzy z tzw. płatności ONW Agencja rozpoczęła w poniedziałek. Jak podała w komunikacie w pierwszym dniu realizacji tych dopłat, na konta około 88 tys. rolników przekazano ponad 121 mln zł. W kolejnych dwóch dniach płatności ONW otrzyma ponad 150 tys. rolników, do których trafi około 240 mln zł, a do końca miesiąca będzie to już kwota rzędu 600 mln zł, co odpowiada ok. 44% ogólnej koperty finansowej przeznaczonej na wypłaty w ramach ONW.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę