Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Dawali tysiąc euro łapówki

Dwóch Litwinów jechało audi, które uderzyło w rovera. Żaden z nich nie chciał przyznać się do kierowania samochodem, ale za to zgodnie odmówili poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, choć jak podają policjanci od mężczyzn wyczuwalna była woń alkoholu. Na tym jednak nie koniec. Jeden z obcokrajowców zaproponował policjantom 1000 euro łapówki, a gdy ci odmówili przyjęcia pieniędzy, mężczyźni zaczęli zachowywać się agresywnie.

Jak podaje oficer prasowy KMP w Łomży do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21.00 na drodze krajowej nr 61 w pobliżu Rydzewa. Funkcjonariusze łomżyńskiej drogówki wezwani na miejsce kolizjo rovera i audi zastali przy audi dwóch Litwinów i żaden z nich nie przyznawał się do kierowania pojazdem. Od mężczyzn wyczuwalna była woń alkoholu. Odmówili oni jednak poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W związku z czym obu Litwinom została pobrana krem w celu zbadania – czy byli trzeźwi. Gdy policjanci przystąpili do swoich czynności jeden z obcokrajowców podszedł do funkcjonariuszy i zaproponował 1000 euro w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Gdy mundurowi odmówili przyjęcia łapówki mężczyźni zaczęli zachowywać się agresywnie. Zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. O dalszych losach 27 i 36-latka zadecyduje teraz sąd. Za wręczenie korzyści majątkowej grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

210305125821.png
cz
wt, 18 października 2011 13:54
Data ostatniej edycji: wt, 18 października 2011 13:58:13

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę