Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

"NIE MARNUJ JEDZENIA !"

W ostatnią niedzielę obchodzono Światowy Dzień Żywności.

W związku z tym w poniedziałek 17.10.2011r harcerze z 59 drużyny ZHP Ptaki Ptakom wraz ze swym druhem drużynowym Krzystofem Pyczotem zorganizowali  na Starym Rynku heppening pod hasłem "Nie marnuj jedzenia". Nasze przedszkolaki również wzięły udział w tej akcji. Każde dziecko miało za zadanie na rozpostartej na bruku tekturze namalować talerz, a  na nim to, co zjada codziennie lub co chciałoby  zjeść. Na talerzu  nie powinno być góry jedzenia, z której połowa się zmarnuje.
Przy takiej okazji warto zastanowić się, jak to jest w naszych domach? Ile jedzenia kupujemy? Ile z tego spożywamy, a ile trafia do kosza?

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 17 października 2011 23:38
Data ostatniej edycji: wt, 18 października 2011 08:33:32

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę