Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Relikwie bł. Jana Pawła II trafią do Katedry

Główne zdjęcie
Katedra łomżyńska

Wieloletni sekretarz papieski, wprowadzi relikwie Błogosławionego Jana Pawła II do Łomżyńskiej Katedry. Stanie się to dziś, podczas wieczornej Mszy Świętej. Przewodniczył jej będzie ks. arcybiskup Mieczysław Mokrzycki, Metropolita Lwowski, który od 1996, do dnia śmierci papieża Jana Pawła II, był jego osobistym sekretarzem.

Msza święta, podczas której relikwie Błogosławionego Jana Pawła II zostaną wprowadzone do Łomżyńskiej Katedry sprawowana będzie o godz. 18.00. Biskup Łomżyński Stanisław Stefanek i proboszcz katedry Ks. Kanonik Marian Mieczkowski serdecznie zapraszają Duszpasterzy i Wiernych miasta Łomży na tę wyjątkową uroczystość do katedry.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę