Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Czujesz gaz - dzwoń

Dziś i jutro gaz ziemny dostarczany do mieszkań i domów w Łomży i całym regionie będzie bardziej nawoniony niż zwykle. To celowe działanie. Wzrost intensywności zapachu gazu ma umożliwić wykrycie ewentualnych nieszczelności sieci i instalacji gazowych. Jeśli ktoś wyczuje gaz powinien zadzwonić po bezpłatny numer telefonu Pogotowia Gazowego 992

Przewonienie gazu, to celowe działanie Rejonu Dystrybucji Gazu Łomża. Jak zapowiedziano w komunikacie dziś i jutro w Łomży, Zambrowie, Wysokiem Mazowieckiem, ale także m.in. w Piątnicy i Wąsewie wykonane będzie okresowe, wzmożone nawonienie (przewonienie) gazu ziemnego polegające na zwiększeniu środka nawaniającego w rozprowadzanym gazie.
Osoby, które w tych dniach poczują wzmożony zapach gazu w swoim mieszkaniu, powinny zgłaszać ten fakt dzwoniąc po bezpłatny numer telefonu Pogotowia Gazowego 992. Nadzór nad w/w pracami prowadzi Rejon Dystrybucji Gazu Łomża, tel. 86 218 31 50.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę