Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ponad 150 tysięcy z 1% dla łomżyńskiego Hospicjum

Ponad 2,5 tys. podatników przekazało w tym roku 1% z podatku wyliczonego od ubiegłorocznych dochodów ma rzecz Łomżyńskiego Towarzystwo Przyjaciół Chorych. Towarzystwo od lat prowadzi w mieście Hospicjum. Jak podkreśla założycielka i prezes ŁTPCH Teresa Steckiewicz Prezes Pieniądze, które otrzymujemy z kontraktu z NFZ pokrywają tylko w 70%wydatki na utrzymanie NZZOZ, a środki uzyskane z 1% będą wydane na leki i działalność bieżącą zakładu.

- Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy postanowili wesprzeć nasze Hospicjum i przekazali l % swojego podatku. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazane zaufanie i życzliwość – mówi Teresa Steckiewicz.
I choć łomżyńskie Hospicjum z 1% w tym roku otrzymało od 2578 podatników w sumie 151.308,90 zł, to jednak jest to o 75 tysięcy mniej niż w roku 2010.
Steckiewicz podaje, że wiodącymi miastami, od których mieszkańców Towarzystwo otrzymało w tym roku 1% są: Łomża, Zambrów, Kolno i Warszawa


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę