Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

16-latek ukradł 33 drzewa

O nietypowej kradzieży informują policjanci. Zatrzymano 16-latka z Łomży, który wyciął i ukradł w sumie 33 drzewa o wartości blisko dwóch tysięcy złotych. Złodzieja zatrzymali policjanci z Jedwabnego.

Do kradzieży doszło na przełomie września i października bieżącego roku w lesie niedaleko miejscowości Ruś w gminie Wizna. Sprawca systematycznie wycinając olchę spowodował straty w wysokości blisko 2 tysięcy złotych. Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, policjanci z posterunku w Jedwabnem ustalili i wczoraj zatrzymali sprawcę kradzieży drzewa. Amatorem cudzego drzewa okazał się 16-letni mieszkaniec Łomży. Teraz nastolatek za swoje postępowanie odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę