Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelna podróż

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Wyjątkowo tragicznie zapisze się ten rok w statystyce śmiertelnych wypadków drogowych w okolicach Łomży. W tym roku w 16 wypadkach zginęło już 17 osób. To więcej ofiar niż w całym ubiegłym roku i w dwóch latach latach poprzednich, gdy ofiar śmiertelnych wypadków drogowych było po 16. Tymczasem do końca roku pozostało jeszcze ponad dwa miesiące jesieni i trochę zimy - czyli okres w którym o wypadek drogowy jest „łatwiej”.

Policjanci apelują do kierowców, ale i innych użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę. Tego zabrakło, w niedzielę w nocy w miejscowości Kramkowo, gdzie śmiertelnie został potrącony pieszy, oraz w poniedziałek wieczorem w Jeziorku, gdzie rowerzysta wjechał pod samochód osobowy i zginął na miejscu.
Kierowca, który śmiertelnie potrącił pieszego w Kramkowie, zbiegł z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany przez policję.
- Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że 59-letniego mężczyznę potrącił nieznany jak dotąd pojazd, jadąc najprawdopodobniej od strony Wizny w kierunku Piątnicy – podaje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy KMP w Łomży.
Sprawcy śmiertelnego potrącenia szukają policjanci. Proszą także wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu (86) 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 bądź komórkowy 112.

200609064623.png
cz
śr, 12 października 2011 14:49
Data ostatniej edycji: śr, 12 października 2011 16:17:53

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę