Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek na 61

Cztery osoby zostały ranne w wypadku jaki wczoraj przed wieczorem wydarzył się na krajowej 61 na odcinku Chojny - Miastkowo. Kierowca dostawczego forda podczas wyprzedzania wyjechał na czołówkę z dostawczym renaultem.

Do wypadku doszło około godz. 17.30. Kierowca dostawczego forda jechał w kierunku Łomży. W pewnym momencie, na docinku pomiędzy Miastkowem a Chojnami podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim samochodu ciężarowego. Niestety nie zachował przy tym należytej ostrożności i wjeżdżając na lewy pas jezdni wyjechał wprost przed jadącego w przeciwnym kierunku dostawczego renaulta. W wyniku zderzenia samochodów ford wpadł jeszcze do rowu i wywrócił się. Kierowca i dwóch pasażerów forda oraz kierowca z renaulta z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do łomżyńskiego szpitala. Jak podaje policja obaj kierowcy byli trzeźwi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę