Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Ścigany wpadł w Zambrowie

Zambrowscy policjanci kontrolując fiata ujawnili, że jego kierowca był pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo wyszło na jaw, że pasażer auta miał przy sobie narkotyki. Okazało się także, że mężczyzna był poszukiwany trzema listami gończymi. Zarówno kierowca jak i pasażer trafili do policyjnego aresztu.

Do zatrzymania doszło w sobotnią noc zambrowscy, ale dopiero teraz policja poinformowała o tym zdarzeniu. Na ul. Białostockiej policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli fiata uno. Ich podejrzenia wzbudziło niespokojne zachowanie się 31-letniego kierowcy. Mężczyznę zbadano narkotesterem, co dało wynik pozytywny. Policjanci skontrolowali także 20-letniego pasażera. Okazało się, że ma przy sobie kilka torebek foliowych z zawartością białego proszku i suszu roślinnego. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 20-latek jest poszukiwany trzema listami gończymi.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę