Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Z Łomży do „Barcelony”

Robert Sarniak, dotychczasowy trener bramkarzy klubu ŁKS 1926 Łomża, będzie teraz trenerem bramkarzy w Escola Varsovia, czyli szkółce piłkarskiej klubu FC Barcelona, która kilka tygodni temu została otwarta w Polsce. To 14. szkoła tego kluby na świecie.

Robert Sarniak trener bramkarzy ŁKS-u został w tym roku. Teraz odchodzi. 
- Dziękujemy Robertowi za dotychczasową współpracę i życzymy powodzenia w nowej pracy – czytamy w komunikacie zarządu ŁKS-u opublikowanym na stronie internetowej klubu.
W tym komunikacie ŁKS wyjaśnia, że Robert Sarnik zakwalifikował się do nowo powstałej Piłkarskiej Szkółki Barcelony w Warszawie jako trener bramkarzy. Szkółka hiszpańskiego klubu, która mieści się w Barcelonie uważana jest za najlepszą na świecie. Ta warszawska - Escola Varsovia  jest 14 szkółka klubu na świecie. Takie szkółki klubu z Barcelony są: w Meksyku (6), Egipcie (2), w Kuwejcie, Dubaju, Hongkongu, Japonii i Peru.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę