Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Jeziorku. 53-letni rowerzysta został śmiertelnie potrącony przez volkswagena, gdy wbrew przepisom przejeżdżał rowerem przez oznakowane przejście dla pieszych.

Do wypadku doszło przed godziną 18.00 na drodze nr 668, na trasie Piątnica - Jedwabne.
- Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 35-latka jadąca golfem w kierunku Jedwabnego najprawdopodobniej nie zachowała ostrożności i potrąciła mężczyznę, który wbrew przepisom przejeżdżał rowerem przez oznakowane przejście dla pieszych - podaje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży.
53-letni rowerzysta, mieszkaniec Jeziorka zginął na miejscu. Kierująca golfem była trzeźwa. Łomżyńscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

210204100642.gif
cz
wt, 11 października 2011 12:46
Data ostatniej edycji: wt, 11 października 2011 15:55:56

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę