Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Zaczęli remontować wyjazd na Zambrów

Nieco ponad ćwierć miliona złotych będzie kosztował remont około stumetrowego fragmentu Szosy Zambrowskiej, który ucierpiał w wyniku obfitych opadów deszczu w czerwcu i lipcu bieżącego roku. Prace naprawcze mają potrwać ok. 3 tygodni i wykona je Przedsiębiorstwu Budownictwa Komunikacyjnego w Łomży. Remont drogi będzie odbywał się przy jednoczesnym utrzymaniu ruch na tym fragmencie drogi krajowej.

Informują o rozpoczęciu prac drogowych na Szosie Zambrowskiej Anna Sobocińska, rzecznik prasowy prezydenta Łomży, podaje, że ramach remontu wykonawca ma poszerzyć nasyp na  którym znajduje się jezdnia, ma także uszczelnić pobocze, wykonać drenaż nasypu, oraz naprawę barierki ochronne i przede wszystkim naprawić nawierzchni jezdni, która w kilku miejscach, w wyniku podmycia nasypu, zapadła się.
Do czasu zakończenia prac ruch przy wyjeździe z Łomży na Zambrów, tak jak ostatnimi czasy, będzie odbywał się wahadłowo.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę