Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Kołakowski: Serdecznie dziękuję za Państwa poparcie

Jest mi niezmiernie miło, że po raz kolejny obdarzyliście mnie Państwo swoim zaufaniem. Dziękuję za każdy oddany na mnie głos. Dziękuję mieszkańcom Łomży i okolicznych powiatów: łomżyńskiego, kolneńskiego, zambrowskiego, grajewskiego i wysokomazowieckiego. To ogromny zaszczyt Państwa reprezentować...

Polska zasługuje na więcej. Łomża, Grajewo, Kolno, Wysokie Mazowieckie i Zambrów też zasługują na więcej i zasługują na to aby mieć swojego posła w Sejmie. Dla mnie, dzięki Państwa poparciu, już od sześciu lat posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, sprawy naszego regionu były zawsze najważniejsze i obiecuję że takimi pozostaną.

My - Prawo i Sprawiedliwość i ja – Lecha Antoni Kołakowski chcemy Polski  Nowoczesnej, Solidarnej i Bezpiecznej. Chcemy takiej Polski dla nas i dla naszych dzieci.


Jeszce raz dziękuję za okazane poparcie
Lech Antoni Kołakowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę