Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Spokojne wybory

Tylko kilka nieistotnych incydentów wyborczych zanotowano w województwie podlaskim podczas niedzielnych wyborów. W większości dotyczyły one niszczenia plakatów wyborczych kandydatów. „Ciekawszym” zdarzeniem było natomiast zatrzymanie mężczyzny, który chciał głosować dwa razy.

Do tego zdarzenia doszło w Brańsku. Jak podaje  mł. asp. Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku 57-letni mężczyzna, mieszkaniec Wyszkowa, w jednym z lokali wyborczych głosował na podstawie oryginalnego zaświadczenia, a w drugim podstawił jego kopię.

cz
pon, 10 października 2011 11:03
Data ostatniej edycji: pon, 10 października 2011 11:04:15

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę