Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sezon grzewczy rozpoczęty

W mieszkaniach Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zrobiło się ciepło. Nocą włączono centralne ogrzewania. I jak się okazuje w samą porę. Zgodnie z przewidywaniami synoptyków najbliższej nocy mogą miejscami pojawić się już przymrozki.

Dziś w dzień zachmurzenie duże i możliwe miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna do 12°C. W nocy możliwe są już większe przejaśnienia, ale zdecydowania chłodniej. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C, a lokalnie możliwe przygruntowe przymrozki do -2°C.

cz
so, 08 października 2011 12:03
Data ostatniej edycji: so, 08 października 2011 12:19:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę