Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

16-letni złodziej

Przed dwa miesiące kilkanaście razy włamywał się do mieszkań w Łomży. Kradł pieniądze, laptopy, biżuterię oraz sprzęt elektroniczny. Wczoraj złodziej został ujęty. Ma 16 lat.

Jak podają policjanci 16-latek od początku sierpnia kradł i włamywał się między innymi do mieszkań, skąd zabierał pieniądze i cenne przedmioty. Poszkodowani swoje starty oszacowali łącznie na prawie 18 tysięcy złotych. Mundurowi odzyskali część skradzionych przedmiotów. Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, sprawca przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym i nieletnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę