Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

100 złotych na wniosek

Nie 520 zł, a 620 zł mogą wynieść świadczenie pielęgnacyjne wypłacane w okresie od listopada do końca grudnia tego roku. Aby tak się stało osoby uprawnione muszą do końca października złożyć w tej sprawie wniosek do urzędu gminy. Zgodnie z rozporządzeniem rządu w tej sprawie jeśli wniosku nie będzie, lub będzie złożony po terminie, wyższego świadczenia też nie będzie.

Świadczenia pielęgnacyjne przysługują matce lub ojcu (bądź innym osobom), na których spoczywa obowiązek alimentacyjny, oraz faktycznemu opiekunowi dziecka niepełnosprawnego, który z powodu znacznego stopnia orzeczonej niepełnosprawności dziecka musi zrezygnować zatrudnienia ze względu na konieczność stałej i długotrwałej opieki.

Wyższe świadczenia mają być wypłacane w terminie wypłaty świadczenia pielęgnacyjnego w listopadzie i grudniu 2011 r.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę