Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Doradca odchodzi od prezydenta Czerniawskiego

Główne zdjęcie
Jacek Babiel

Najpierw prezydent Mieczysław Czerniawski rozstał się ze swoim doradcą Jerzym Brzezińskim, byłym prezydentem miasta, później asystent Wawrzyniec Kłosiński został urzędnikiem, a teraz z ratusza odchodzi Jacek Babiel, który od początku urzędowania (a także jeszcze w trakcie kampanii wyborczej) był etatowym doradcą Mieczysława Czerniawskiego. Według komunikatu ratusza Babiel „odchodzi(…) by objąć funkcję Redaktora Naczelnego ogólnopolskiego miesięcznika”.

Jacek Babiel, jako doradca prezydenta odpowiadał za promocję i marketing oraz politykę wizerunkową miasta Łomży. Jak podała Anna Sobocińska, rzecznik pasowy prezydenta Czerniawskiego, „Jacek Babiel od 22 października 2011 roku nie będzie już Doradcą Prezydenta Miasta Łomża.”
- Prezydent Miasta Łomża Mieczysław Czerniawski dziękuje Panu Jackowi Babielowi za współpracę i życzy mu sukcesów w dalszej pracy zawodowej – napisała Sobocińska.

Wobec tego prezydentowi Łomży pozostanie jeszcze dwóch etatowych doradców: Maciej Wałkuski – prywatnie zięć Czerniawskiego, który jest jego doradca od samego początku, a od kilku miesięcy doradcą na pół etatu jest też Robert Czapla.

cz
śr, 05 października 2011 15:43
Data ostatniej edycji: śr, 05 października 2011 15:56:40

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę