piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

Doradca odchodzi od prezydenta Czerniawskiego

Najpierw prezydent Mieczysław Czerniawski rozstał się ze swoim doradcą Jerzym Brzezińskim, byłym prezydentem miasta, później asystent Wawrzyniec Kłosiński został urzędnikiem, a teraz z ratusza odchodzi Jacek Babiel, który od początku urzędowania (a także jeszcze w trakcie kampanii wyborczej) był etatowym doradcą Mieczysława Czerniawskiego. Według komunikatu ratusza Babiel „odchodzi(…) by objąć funkcję Redaktora Naczelnego ogólnopolskiego miesięcznika”.

Jacek Babiel
Jacek Babiel

Jacek Babiel, jako doradca prezydenta odpowiadał za promocję i marketing oraz politykę wizerunkową miasta Łomży. Jak podała Anna Sobocińska, rzecznik pasowy prezydenta Czerniawskiego, „Jacek Babiel od 22 października 2011 roku nie będzie już Doradcą Prezydenta Miasta Łomża.”
- Prezydent Miasta Łomża Mieczysław Czerniawski dziękuje Panu Jackowi Babielowi za współpracę i życzy mu sukcesów w dalszej pracy zawodowej – napisała Sobocińska.

Wobec tego prezydentowi Łomży pozostanie jeszcze dwóch etatowych doradców: Maciej Wałkuski – prywatnie zięć Czerniawskiego, który jest jego doradca od samego początku, a od kilku miesięcy doradcą na pół etatu jest też Robert Czapla.

cz
śr, 05 października 2011 15:43
Data ostatniej edycji: śr, 05 października 2011 15:56:40

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę