Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Bez pracy...

Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży w końcu września wyniosła 5693 osoby i była wyższa o 8,5% od liczby bezrobotnych zarejestrowanych na koniec września ubiegłego roku. Natomiast w porównaniu do stanu na koniec miesiąca poprzedniego, poziom bezrobocia zmniejszył się o o 0,6%. - Zanotowany spadek poziomu bezrobocia we wrześniu 2011r. związany jest z kierowaniem bezrobotnych na aktywne formy oraz podjęcia przez bezrobotnych niesubsydiowanej pracy – podaje urząd.

Do Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży we wrześniu 2011r. zgłosiło się 643 bezrobotnych, w tym 541 nie posiadało prawa do zasiłku. W tym samym czasie wyrejestrowano 682 osoby bezrobotne, przy czym 417 dlatego, że podjęli pracę.
Stopa bezrobocia na koniec września dla miasta Łomży wyniosła 14,9%, a dla Powiatu Łomżyńskiego – 10,7%.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę