Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Fałszywy urzędnik

Główne zdjęcie
Portret pamięciowy. KMP Łomża

Policjanci stworzyli portret pamięciowy kobiety, która podając się za pracownika ZUS, pod koniec sierpnia oszukała 85-letnią mieszkankę Łomży. Jest to kobieta z wyglądu w wieku około 35-40 lat, wzrostu 160-165 cm, otyłej budowy ciała, o jasnej cerze i blond włosach. Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub widziały „fałszywą urzędniczkę” i mogą przyczynić się do jej ustalenia o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży.

Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia bieżącego roku w Łomży. Do jednego z tamtejszych mieszkań zapukała kobieta podająca się za pracownicę ZUS. Zaoferowała gospodyni pomoc w uzyskaniu zasiłku pielęgnacyjnego. Twierdziła, że jednym z warunków otrzymania zapomogi jest podanie jej numeru seryjnego banknotu o nominale 100 złotych. Niczego niepodejrzewająca 85-latka wpuściła nieznajomą do domu. Tam rzekoma urzędniczka spisała numer banknotu i po krótkiej rozmowie wyszła. Jednak wcześniej przebywając w mieszkaniu najprawdopodobniej wykorzystała chwilową nieuwagę starszej pani i zabrała jej portfel z pieniędzmi, w którym było blisko 3 tysiące złotych. 85-latka o utracie swoich oszczędności zorientowała się dopiero po wyjściu nieznajomej. Oszustki szukają łomżyńscy policjanci. Na podstawie opisu pokrzywdzonej został sporządzony portret pamięciowy sprawczyni. Jest to kobieta z wyglądu w wieku około 35-40 lat, wzrostu 160-165 cm, otyłej budowy ciała, o jasnej cerze i blond włosach.
Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub widziały „fałszywą urzędniczkę” i mogą przyczynić się do jej ustalenia proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerami telefonów 86 474 14 50, 86 474 12 66, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę