Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Chcieli okraść szkołę

Dwóch młodych mieszkańców Łomży usłyszało zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. 20-latek i 17-latek w sobotę tuż przed godziną 22. przez wybite cegłówką okno weszli do budynku szkoły przy ul. Księżnej Anny w Łomży. Jak później wyjaśniali policjantom chcieli ukraść telewizor i odtwarzacz.

Kradzież się nie powiodła, bo w szkole był alarm, który spłoszył młodych złodziei. Mieli jeszcze większego pecha. Uciekających zauważył patrol policji i po krótkim pościgu ujął młodzieńców. Mieszkańcy Łomży – można powiedzieć, że sąsiedzi szkoły - wyjaśniali policjantom, że do szkoły weszli bo chcieli ukraść telewizor i odtwarzacz. Wczoraj usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem za co grozi kara od roku nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

cz
wt, 04 października 2011 09:23
Data ostatniej edycji: wt, 04 października 2011 09:24:09

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę