Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Nominacje sędziowskie

5 osób z naszego regionu otrzymało dziś od praezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego nominacje sędziowskie. Sędziami sądu okręgowego w Białymstoku zostały Barbara Puchalska i Marzanna Rogowska. Wioletta Agnieszka Jurgielewicz i Edyta Dorota Piorunek zostały sędziami sądu rejonowego w Łomży, a Katarzyna Kochan w Ostrołęce.

W sumie w Warszawie wręczono dziś 41 nominacji sędziowskich. Powołano dziewięciu sędziów sądów apelacyjnych, czterech sędziów wojewódzkich sądów administracyjnych, 20 sędziów sądów okręgowych oraz ośmiu sędziów sądów rejonowych.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę