Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Dotacje trafiają do stolic

Wielkie miasta wygrywają walkę o unijne granty z mniejszymi miejscowościami i wsiami. W stolicach województw mieszka co piąty Polak, a trafia do nich co trzecie euro - informuje „Rzeczpospolita”.

Na jednego mieszkańca metropolii przypada 4 tys. zł dotacji, a średnio na mieszkańca Polski 2,4 tys. zł. Najlepsze wyniki mają miasta Polski wschodniej. W Białymstoku na osobę wypada 5334 zł, a w województwie podlaskim średnia na główkę to tylko 2710zł. W Warszawie jest toi 3225 wobec 2262 na całym Mazowszu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę