Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

„Stary szpital” jak nowy

Główne zdjęcie
Stary szpital podczas prac termoizolacyjnych

Ponad 700 tys zł kosztowały prace termomodernizacyjne budynku dawnego szpitala przy ul. M. C. Skłodowskiej w Łomży. Większość pieniędzy pochodziła z funduszy unijnych, a ciekawostką jest to, że dziś ten budynek jest siedzibą aż sześciu różnych użytkowników: Urząd Gminy Łomża, Publiczne Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży, Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży, Liceum Plastyczne im. W. Kossaka, Biblioteka Pedagogiczna oraz Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, których współpraca była konieczna.

Realizacja projektu rozpoczęła się we wrześniu 2009 roku, ale prace budowlane ruszyły w czerwcu   ubiegłego roku i trwały do końca sierpnia tego roku.
- To dobra szkoła dla naszego RPO, bo to jedyne przedsięwzięcie w którym współuczestniczyło tak wielu partnerów – mówi Jacek Piorunek, członek zarządu województwa podlaskiego.
Wydatki od początku realizacji projektu wynoszą nieco ponad 700 tys zł, a przyznane dofinansowanie z RPO sięga niemal pół miliona.
- Cieszę się, że ten budynek w środku miasta przestał już straszyć swoim wyglądem. Tera kolejnym przedsięwzięciem będzie budowa dużego parkingu od strony dawnego głównego wejścia  do szpitala – dodaje Jacek Piorunek.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę