czwartek, 24 października 2019 napisz DONOS@

„Stary szpital” jak nowy

Ponad 700 tys zł kosztowały prace termomodernizacyjne budynku dawnego szpitala przy ul. M. C. Skłodowskiej w Łomży. Większość pieniędzy pochodziła z funduszy unijnych, a ciekawostką jest to, że dziś ten budynek jest siedzibą aż sześciu różnych użytkowników: Urząd Gminy Łomża, Publiczne Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży, Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży, Liceum Plastyczne im. W. Kossaka, Biblioteka Pedagogiczna oraz Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, których współpraca była konieczna.

Stary szpital podczas prac termoizolacyjnych
Stary szpital podczas prac termoizolacyjnych

Realizacja projektu rozpoczęła się we wrześniu 2009 roku, ale prace budowlane ruszyły w czerwcu   ubiegłego roku i trwały do końca sierpnia tego roku.
- To dobra szkoła dla naszego RPO, bo to jedyne przedsięwzięcie w którym współuczestniczyło tak wielu partnerów – mówi Jacek Piorunek, członek zarządu województwa podlaskiego.
Wydatki od początku realizacji projektu wynoszą nieco ponad 700 tys zł, a przyznane dofinansowanie z RPO sięga niemal pół miliona.
- Cieszę się, że ten budynek w środku miasta przestał już straszyć swoim wyglądem. Tera kolejnym przedsięwzięciem będzie budowa dużego parkingu od strony dawnego głównego wejścia  do szpitala – dodaje Jacek Piorunek.

191007110809.png

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę