Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

PUPILE WETY 2011

Poraz kolejny w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących zorganizowano festyn "PUPILE WETY 2011". Uroczystości wpisane były w obchody Światowego Roku Weterynarii.

Nasze pięciolatki i sześciolatki pojechały na festyn autokarem. Atrakcji przygotowano mnóstwo. Dzieci miały okazję zobaczyć między innymi psy i koty różnych ras, oglądać pokaz tresury psów, wyczyny psów policyjnych oraz pokaz szermierki konnej. Miłą niespodzianką był przejazd bryczką. Imprezie przyświecał szczytny cel – zbiórka pieniędzy na zakup psów do dogoterapii.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 28 września 2011 22:50
Data ostatniej edycji: nie, 06 listopada 2011 20:36:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę