Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Łomża zyska na współpracy ze Szczytnem

„Łomża i Szczytno ważnymi ośrodkami rozwoju gospodarczego Polski Wschodniej” oraz Współpraca Szczytna, Łomży i Międzyrzecza Podlaskiego na rzecz rozwoju markowej turystyki miejskiej w Polsce Wschodniej” to dwa projekty, na które miasto może uzyskać dofinansowanie. Jak oznajmił prezydent Czerniawski oba „otrzymały rekomendację do wsparcia”.

Projekty były składanie w odpowiedzi na konkursy ogłaszany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.
Pierwszy opiewa na 1 mln 33 tys zł, a dofinansowanie ma sięgnąć niemal 930 tys zł. Jego celem jest promocja walorów gospodarczych Łomży i Szczytna i dotarcie ze szczegółowa ofertą gospodarczo inwestycyjną do inwestorów poprzez portal internetowy.  Projekt realizowany ma być przez najbliższe dwa lata.
Drugi projekt ma nieco wyższą wartość – 1 mln 92 tys zł. W jego trakcie mają zostać opracowane różne dokumenty w tym strategia Marki Miasta Łomża i strategia rozwoju turystyki Miasta Łomża.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę