Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 28.09.2011-misja gosp. do Włoch

 

WYJAZDOWA MISJA GOSPODARCZA PRODUCENTÓW MEBLI Z POLSKI WSCHODNIEJ DO WŁOCH W TERMINIE 24-27 PAŹDZIERNIKA 2011 r.

 

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. uprzejmie informuje, że w związku z rezygnacją jednego z uczestników oraz 3 miejscami wolnymi podczas ww. misji, ogłasza przedłużenie naboru uzupełniającego dla przedsiębiorców z Polski Wschodniej działających w sektorze meblowym (wyłącznie producenci oraz poddostawcy) na udział w wyjazdowej misji gospodarczej do Włoch planowanej w terminie 24-27 października 2011 r.

Misja jest organizowana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013, Działanie I.4 Promocja i Współpraca, komponent Promocja, na podstawie umowy zawartej pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości a Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. o dofinansowanie projektu Nr POPW.01.04.01-00-001/09.

W Misji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą minimum 18 miesięcy na terenie jednego z 5 województw Polski Wschodniej Tj. warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego, w sektorze meblowym (wyłącznie producenci mebli oraz poddostawcy). Przewidywana liczba miejsc: 10 przedsiębiorstw. Maksymalnie 1 przedstawiciel 1 przedsiębiorcy.

Nowy termin nadsyłania wniosków: 3 października 2011 roku do godz. 10:00

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną lub kurierem na adres:

 

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

anna.krason@paiz.gov.pl


wraz z dopiskiem: BPW - Misja meblowa Włochy 2011


Wnioski nadesłane po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane, decyduje data i godzina wpłynięcia Wniosku do PAIiIZ. W ślad za wersją elektroniczną/faksową Wniosku prosimy o przesłanie oryginałów dokumentów pocztą.

Dokumenty aplikacyjne dostępne na stronach:

http://www.paiz.gov.pl/o_agencji/przetargi_ogloszenia/polska_wschodnia/misje

lub

http://polskawschodnia.eu/2011/09/wyjazdowa-misja-gospodarcza-producentow-mebli-z-polski-wschodniej-do-wloch-w-terminie-24-27-pazdziernika-2011-r-3/

 

Zapraszamy.

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę